Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
7
Оголошень:
138
RF-3-214-466
Здам 2-кімнатну квартиру, 76 м², капітальний ремонт
2
76/13 м²
2/9
23 000 ₴
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Окіпної Раїси вул., 8
2 поверх в 9-поверхівці, кухня - 13 м², економ-клас
Ціна: 23 000 ₴
(≈303 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-214-399
Здам 1-кімнатну квартиру, 45 м², євроремонт
1
45/40/5 м²
17/19
1 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Герцена вул., 35
17 поверх 19-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 5 м², комфорт-клас
Ціна: 1 000 $
(≈22 $ за м²)
Мапа
Без комісії
RF-3-080-944
Здам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Дніпровський, 63 м², євроремонт
2
63/38/16 м²
21/25
16 000 ₴
Розташування: Дніпровський район, Стара Дарниця, Гроденська вул., 14
21 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 38 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 16 000 ₴
(≈254 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-207-429
Здам 1-кімнатну квартиру, 35 м², капітальний ремонт
1
35/10 м²
7/11
16 000 ₴
Розташування: Печерський район, Печерськ, Антоновича вул., 154
7 поверх 11-поверхового будинку, кухня - 10 м², економ-клас
Ціна: 16 000 ₴
(≈457 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-190-560
Здам 3-кімнатну квартиру, 86 м², косметичний ремонт
3
86/8 м²
3/7
17 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, Центр (Шевченківський), Січових Стрільців вул., 32/38
3 поверх 7-поверхового будинку, кухня - 8.30 м², економ-клас
Ціна: 17 000 ₴
(≈198 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-200-634
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Амурський, 48 м², євроремонт
1
48/12 м²
19/25
21 000 ₴
Розташування: Голосіївський район, Голосіїв, Юлії Здановської вул.
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 21 000 ₴
(≈438 ₴ за м²)
RF-3-199-555
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Svitlo Park, 49 м², євроремонт
1
49/12 м²
7/26
20 000 ₴
Розташування: Голосіївський район, Пирогів, Столичне шосе
7 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈408 ₴ за м²)
RF-3-172-767
Здам 3-кімнатну квартиру, 110 м², євроремонт
3
110/12 м²
14/22
38 000 ₴
Розташування: Печерський район, Печерськ, Лесі Українки бул., 21А
14 поверх 22-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 38 000 ₴
(≈345 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-170-086
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Navigator 2, 62 м², євроремонт
1
62/18 м²
6/25
21 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Коноплянська вул., 22
6 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 21 000 ₴
(≈339 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-193-503
Здам 3-кімнатну квартиру, ЖК Ліко-Град, 90.20 м², євроремонт
3
90/12 м²
12/16
1 000 $
Розташування: Голосіївський район, Пирогів, Юлії Здановської вул., 50/2
12 поверх в 16-поверхівці, кухня - 12 м², економ-клас
Ціна: 1 000 $
(≈11 $ за м²)
Мапа
RF-3-192-568
Здам 1-кімнатну квартиру, 40 м², авторський дизайн
1
40/9 м²
2/9
17 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Північна вул., 18
2 поверх в 9-поверхівці, кухня - 9 м², економ-клас
Ціна: 17 000 ₴
(≈425 ₴ за м²)
Мапа
RF-2-999-269
Здам 2-кімнатну квартиру, ЖК Ліко-Град, 43 м², євроремонт
2
43/11 м²
6/16
23 000 ₴
Розташування: Голосіївський район, Голосіїв, Юлії Здановської вул., 46/1
6 поверх в 16-поверхівці, кухня - 11 м², економ-клас
Ціна: 23 000 ₴
(≈535 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-184-552
Здам 3-кімнатну квартиру, 80 м², євроремонт
3
80/18 м²
9/12
32 000 ₴
Розташування: Голосіївський район, Пирогів, Юлії Здановської вул., 54А
9 поверх 12-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 32 000 ₴
(≈400 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-078-458
Здам 2-кімнатну квартиру, ЖК Navigator, 51 м², євроремонт
2
51/16 м²
11/25
20 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Куренівка (Оболонський), Балтійський пров., 3
11 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈392 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-169-842
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Dock32, 32 м², євроремонт
1
32/5 м²
9/26
500 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Бандери Степана пр-т
9 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 5 м², комфорт-клас
Ціна: 500 $
(≈16 $ за м²)
RF-3-166-957
Здам 2-кімнатну квартиру, 40 м², капітальний ремонт
2
40/8 м²
4/5
20 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Ушинського вул.
4 поверх в 5-поверхівці, кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈500 ₴ за м²)
RF-3-166-534
Здам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Пектораль, 60 м², євроремонт
2
60/14 м²
12/25
21 000 ₴
Розташування: Святошинський район, Біличі, Миколи Руденка бул., 8
12 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 21 000 ₴
(≈350 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-165-301
Здам 2-кімнатну квартиру, 48 м², капітальний ремонт
2
48/6 м²
3/5
20 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка
3 поверх в 5-поверхівці, кухня - 6 м², комфорт-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈417 ₴ за м²)
RF-3-161-994
Здам 2-кімнатну квартиру, 55 м², євроремонт
2
55/10 м²
12/16
20 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Салютна вул., 42/46
12 поверх в 16-поверхівці, кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈364 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-160-815
Здам 1-кімнатну квартиру, 32 м², євроремонт
1
32/9 м²
8/25
15 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Мінський масив, Петра Калнишевського вул., 14
8 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 15 000 ₴
(≈469 ₴ за м²)
Мапа
1
2
3
4
5
6
7
Оголошень:
138