Здам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Дніпровський
Розташування: Київ, Дніпровський район, Стара Дарниця, Гроденська вул., 14
Мапа
Пропонується у довгострокову оренду (від року і більше) чудова і світла 2 кімнатна квартира 63 м2 у ЖК Дніпровському, вул.Гроденська 14, Дніпровський район у новому будинку.
Квартира розташована на 21 поверсі 25 поверхового будинку. В будинку генератор в процесі встановлення.
Простора квартира, у якій створено все для комфортного проживання:
- 2 окремі кімнати
- спальня з двоспальним ліжком , телевізор, шафа
- дитяча кімната з двоповерховим ліжком, письмовим столом, стільцем, шафа
- просторий великий передпокій
- 2 санвузли , пральна машина , бойлер
- простора кухня, холодильник, морозильня камера, електрична варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка
Гарна вхідна група, з диванами і кавовим апаратом в зоні очікування, встановлений поштомат нової пошти. Відеоспостереження при вході в будинку і на поверхах, конс'єрж у будинку.
Перевага - довгострокова оренда для сім'ї з дітьми.
Проживання з домашніми улюбленцями - можливе.
Облаштована квартира всім необхідним для проживання.
Заселення та перегляди можливі з 29 - 30 вересня.
Агенція нерухомості "ProДім"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Без комісії для орендарів.
Основна інформація
| Ціна: | |
| - за об’єкт | 16 000 ₴ |
| - за кв. метр | ≈254 ₴ |
| Додаткові платежі: | по лічильниках і опалення |
| Комісія: | 0% |
| Вимоги до наймачів: | для сім'ї, можна з дітьми |
| Ремонт: | євроремонт |
| Термін ремонту: | 2-4 роки тому |
| Клас житла: | комфорт |
| Типове планування: | нестандартне планування |
| Схема кімнат: | роздільна |
| Кількість кімнат: | 2 |
| Кількість спалень: | 2 |
| Спальних місць: | 4 |
| Площа загальна, м²: | 63 |
| Площа житлова, м²: | 38 |
| Поверх: | 21 |
| Поверхів: | 25 |
| Рік будівництва: | 2016-2020, новобуд |
| Домашні тварини | Можна з котом, Можна з маленьким песиком (до 10кг), Можна з середнім песиком (до 25кг), Можна з іншими тваринами |
| Санвузлів: | 2 |
| Балконів: | 1 |
| Розташування: | спальні райони |
| Тип двору: | прохідний |
| Вигляд з вікна: | двір, вулиця |
- Лічильники:
- холодна вода, гаряча вода, газ, опалення;
Параметри об’єкта
- Матеріал стін:
- моноліто-каркас;
Благоустрій
- Побутова техніка:
- телевізор, електроплита, мікрохвильова піч, духовка електрична, холодильник, пральна машина в санвузлі;
- Додатково:
- меблі, сушарка для білизни;
- Безпека:
- консьєрж, охоронець, кодовий замок, броньовані двері, пожежна сигналізація, протипожежна система, паркан;
Інфраструктура та сервіс
- Громадський транспорт:
- метро - Чернігівська;
- Освітні заклади:
- школа, дитсадок;
- Побутовий сервіс:
- мінімаркет, парковка перед будинком, пошта;
- Релаксаційні сервіси:
- дитячий майданчик;
Інше
- Власність: