Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
7
Оголошень:
138
RF-3-149-442
Здам 2-кімнатну квартиру, 53 м², косметичний ремонт
2
53/8 м²
5/9
20 000 ₴
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вірменська вул., 3
5 поверх в 9-поверхівці, кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈377 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-134-639
Здам 2-кімнатну квартиру, 44 м², радянський ремонт
2
44/7 м²
4/5
15 000 ₴
Розташування: Дніпровський район, Воскресенка, Воскресенський пр., 40Б
4 поверх в 5-поверхівці, кухня - 6.90 м², комфорт-клас
Ціна: 15 000 ₴
(≈341 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-134-305
Здам 2-кімнатну квартиру, 45 м², косметичний ремонт
2
45/7 м²
2/5
13 500 ₴
Розташування: Дніпровський район, Воскресенка, Воскресенський пр.
2 поверх в 5-поверхівці, кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 13 500 ₴
(≈300 ₴ за м²)
RF-3-089-634
Здам 2-кімнатну квартиру, 46 м², радянський ремонт
2
46/8 м²
14/16
15 000 ₴
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Малишка Андрія вул., 37
14 поверх в 16-поверхівці, кухня - 8.40 м², комфорт-клас
Ціна: 15 000 ₴
(≈326 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-085-336
Здам 2-кімнатну квартиру, 45.20 м², авторський дизайн
2
45/9 м²
5/5
15 000 ₴
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Празька вул.
5 поверх в 5-поверхівці, кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 15 000 ₴
(≈332 ₴ за м²)
RF-3-080-168
Здам 2-кімнатну квартиру, 47.70 м², косметичний ремонт
2
48/6 м²
6/12
16 000 ₴
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Малишка Андрія вул.
6 поверх 12-поверхового будинку, кухня - 6 м², комфорт-клас
Ціна: 16 000 ₴
(≈335 ₴ за м²)
RF-3-123-855
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 50 м², євроремонт
1
50/25 м²
23/23
19 000 ₴
Розташування: Дарницький район, Позняки, Урлівська вул., 23В
23 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 19 000 ₴
(≈380 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-111-692
Здам 3-кімнатну квартиру, 195 м², авторський дизайн
3
195/138/24 м²
23/25
2 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Панаса Мирного вул., 17
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 138 м², кухня - 23.60 м², бізнес-клас
Ціна: 2 000 $
(≈10 $ за м²)
Мапа
RF-3-076-556
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Family & Friends, 37.50 м², євроремонт
1
38/30/4 м²
24/25
18 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Караваєві Дачі, Новопольова вул.
24 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 30 м², кухня - 4 м², комфорт-клас
Ціна: 18 000 ₴
(≈480 ₴ за м²)
RF-3-111-372
Здам 2-кімнатну квартиру, 49 м², авторський дизайн
2
49/6 м²
5/5
35 000 ₴
Розташування: Печерський район, Звіринець, Михайла Бойчука вул., 18А
5 поверх в 5-поверхівці, кухня - 6 м², комфорт-клас
Ціна: 35 000 ₴
(≈714 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-111-353
Здам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «ObolonSKY», 76 м², авторський дизайн
2
76/32/14 м²
21/26
40 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Оболонський пр-т, 1, корп. 3
21 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 32 м², кухня - 14 м², бізнес-клас
Ціна: 40 000 ₴
(≈526 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-075-491
Здам 2-кімнатну квартиру, 65 м², євроремонт
2
65/20 м²
8/9
26 000 ₴
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Регенераторна вул., 8
8 поверх в 9-поверхівці, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 26 000 ₴
(≈400 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-094-914
Здам 1-кімнатну квартиру, 55 м², авторський дизайн
1
55/15 м²
2/25
33 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Іллєнка Юрія вул.
2 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 33 000 ₴
(≈600 ₴ за м²)
RF-3-095-005
Здам квартиру-студію, 38 м², євроремонт
1
38/8 м²
6/24
18 000 ₴
Розташування: Печерський район, Липки, Михайла Максимовича вул., 24
6 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 18 000 ₴
(≈474 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-094-980
Здам 3-кімнатну квартиру, 78 м², авторський дизайн
3
78/25 м²
20/24
750 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Сікорського Ігоря Авіаконструктора вул., 1
20 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 750 $
(≈10 $ за м²)
Мапа
RF-3-087-360
Здам 3-кімнатну квартиру, 70 м², євроремонт
3
70/25 м²
20/26
33 000 ₴
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Зарічна вул., 2/2
20 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 33 000 ₴
(≈471 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-104-560
Здам 2-кімнатну квартиру, 56 м², євроремонт
2
56/12 м²
1/12
20 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Олександра Архипенка вул., 6Б
1 поверх 12-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈357 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-101-938
Здам 2-кімнатну квартиру, 51 м², радянський ремонт
2
51/7 м²
2/9
20 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Володимира Івасюка пр-т, 11
2 поверх в 9-поверхівці, кухня - 7.40 м², комфорт-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈392 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-075-568
Здам 2-кімнатну квартиру, ЖК «Зарічний Київ», 50 м², авторський дизайн
2
50/20 м²
11/25
800 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Бажана Миколи пр-т
11 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 20 м², бізнес-клас
Ціна: 800 $
(≈16 $ за м²)
Мапа
RF-3-075-523
Здам квартиру-студію, ЖК White Lines, 57 м², євроремонт
1
57/35/22 м²
9/24
900 $
Розташування: Голосіївський район, Голосіїв, Васильківська вул., 1
9 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 35 м², кухня - 22 м², бізнес-клас
Ціна: 900 $
(≈16 $ за м²)
Мапа
1
2
3
4
5
6
7
Оголошень:
138