Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
7
Оголошень:
138
RF-3-224-600
Здам 2-кімнатну квартиру, ЖК Ліко-Град, 65 м², капітальний ремонт
2
65/13 м²
7/16
19 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Юлії Здановської вул., 54
7 поверх в 16-поверхівці, кухня - 13 м², економ-клас
Ціна: 19 000 ₴
(≈292 ₴ за м²)
Мапа
Без комісії
RF-3-184-329
Здам 1-кімнатну квартиру, 34 м², капітальний ремонт
1
34/16/8 м²
11/16
16 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Гайдай Зої вул., 12/10
11 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 16 м², кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 16 000 ₴
(≈471 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-216-336
Здам 2-кімнатну квартиру, 54 м², авторський дизайн
2
54/34/9 м²
3/9
500 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Дегтярівська вул., 10
3 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 34 м², кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 500 $
(≈9 $ за м²)
Мапа
RF-3-216-233
Здам 2-кімнатну квартиру, ЖК Столичний Дім, 51 м², євроремонт
2
51/12 м²
14/17
25 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, Солдатська Слобідка, Січових Стрільців вул., 70
14 поверх 17-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 25 000 ₴
(≈490 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-212-448
Здам 1-кімнатну квартиру, 27 м², косметичний ремонт
1
27/11/7 м²
1/9
15 000 ₴
Розташування: Печерський район, Верхня Теличка, Звіринецька вул., 61
1 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 11 м², кухня - 7 м², соціальне-клас
Ціна: 15 000 ₴
(≈556 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-212-390
Здам 1-кімнатну квартиру, 35 м², євроремонт
1
35/15 м²
5/16
15 500 ₴
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Іллєнка Юрія вул., 9
5 поверх в 16-поверхівці, кухня - 15 м², соціальне-клас
Ціна: 15 500 ₴
(≈443 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-203-772
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Еврика, 40 м², євроремонт
1
40/7 м²
23/24
16 000 ₴
Розташування: Голосіївський район, Теремки-2, Самійла Кішки вул., 5Д
23 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 16 000 ₴
(≈400 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-201-892
Здам 1-кімнатну квартиру, 37 м², авторський дизайн
1
37/7 м²
6/9
17 000 ₴
Розташування: Печерський район, Печерськ, Бутишев пров., 12
6 поверх в 9-поверхівці, кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 17 000 ₴
(≈459 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-199-604
Здам 1-кімнатну квартиру, 33 м², євроремонт
1
33/6 м²
9/9
16 500 ₴
Розташування: Печерський район, Печерськ, Лесі Українки бул., 9
9 поверх в 9-поверхівці, кухня - 6 м², соціальне-клас
Ціна: 16 500 ₴
(≈500 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-193-579
Здам 1-кімнатну квартиру, 33 м², радянський ремонт
1
33/13 м²
4/5
17 500 ₴
Розташування: Голосіївський район, Пирогів
4 поверх в 5-поверхівці, кухня - 13 м², економ-клас
Ціна: 17 500 ₴
(≈530 ₴ за м²)
RF-3-193-555
Здам квартиру-студію, ЖК Одеський бульвар, 25 м², євроремонт
1
25/10 м²
23/25
14 000 ₴
Розташування: Новосілки, Фастівський район, Приміська вул., 22
23 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 14 000 ₴
(≈560 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-192-020
Здам 1-кімнатну квартиру, 48 м², авторський дизайн
1
48/15 м²
19/25
17 000 ₴
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Балтійський пров., 1
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 17 000 ₴
(≈354 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-185-243
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 47 м², авторський дизайн
1
47/20 м²
10/14
30 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Кудрявська вул.
10 поверх 14-поверхового будинку, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 ₴
(≈638 ₴ за м²)
RF-3-218-835
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Молодіжний квартал, 55 м², євроремонт
1
55/18 м²
7/25
17 000 ₴
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Ващенка Григорія вул., 1
7 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 17 000 ₴
(≈309 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-218-822
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Manhattan City, 52 м², євроремонт
1
52/22/19 м²
35/36
28 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, КПІ, Берестейский пр-т, 11
35 поверх 36-поверхового будинку, житлова площа - 22 м², кухня - 19 м², бізнес-клас
Ціна: 28 000 ₴
(≈538 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-199-513
Здам 1-кімнатну квартиру, 34.10 м², євроремонт
1
34/7 м²
6/12
19 000 ₴
Розташування: Печерський район, Печерськ, Антоновича вул., 92/94
6 поверх 12-поверхового будинку, кухня - 7.30 м², економ-клас
Ціна: 19 000 ₴
(≈557 ₴ за м²)
Мапа
Без комісії
RF-3-073-998
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Нова Англія, 43 м², авторський дизайн
1
43/10 м²
15/22
1 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Михайла Максимовича вул., 26Г
15 поверх 22-поверхового будинку, кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 1 000 $
(≈23 $ за м²)
Мапа
RF-3-217-135
Здам 3-кімнатну квартиру, 115 м², євроремонт
3
115/65/15 м²
6/18
35 000 ₴
Розташування: Голосіївський район, Теремки-2, Руданського Степана вул., 3/7
6 поверх 18-поверхового будинку, житлова площа - 65 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 35 000 ₴
(≈304 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-216-331
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Liko-Grad Perfect Town, 50 м², авторський дизайн
1
50/20 м²
19/23
32 000 ₴
Розташування: Голосіївський район, Пирогів, Михайла Максимовича вул., 32
19 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 32 000 ₴
(≈640 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-214-519
Здам 2-кімнатну квартиру, 58 м², косметичний ремонт
2
58/30/8 м²
3/9
15 000 ₴
Розташування: Печерський район, Печерськ, Джона Маккейна вул., 22А
3 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 30 м², кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 15 000 ₴
(≈259 ₴ за м²)
Мапа
1
2
3
4
5
6
7
Оголошень:
138