Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
7
Оголошень:
138
RF-3-160-363
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Сади Вишневі, 40 м², капітальний ремонт
1
40/9 м²
2/10
15 000 ₴
Розташування: Вишневе, Бучанський район, Машинобудівників вул., 21
2 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 15 000 ₴
(≈375 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-156-539
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кузьмінський 2, 26 м², капітальний ремонт
1
26/15/5 м²
3/16
12 500 ₴
Розташування: Шевченківський район, Нивки, Магістральна вул., 33
3 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 15 м², кухня - 5 м², комфорт-клас
Ціна: 12 500 ₴
(≈481 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-156-250
Здам готельку, 22 м², євроремонт
1
22/4 м²
5/9
350 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка
5 поверх в 9-поверхівці, кухня - 4.20 м², комфорт-клас
Ціна: 350 $
(≈16 $ за м²)
RF-3-153-332
Здам квартиру-студію, ЖК Династія, 85 м², авторський дизайн
1
85/45 м²
16/25
1 300 $
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Липківського Василя Митрополита вул.
16 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 45 м², бізнес-клас
Ціна: 1 300 $
(≈15 $ за м²)
RF-3-151-684
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Династія, 56.60 м², авторський дизайн
1
57/15 м²
18/25
32 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Солом'янка, Липківського Василя Митрополита вул.
18 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 15 м², бізнес-клас
Ціна: 32 000 ₴
(≈565 ₴ за м²)
RF-3-174-158
Здам 3-кімнатну квартиру, 110 м², авторський дизайн
3
110/18 м²
18/25
900 $
Розташування: Святошинський район, Біличі, Ушакова Миколи вул., 1Б
18 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 900 $
(≈8 $ за м²)
Мапа
RF-3-170-653
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Dock32, 42 м², авторський дизайн
1
42/13/25 м²
20/26
30 000 ₴
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Набережно-Рибальська дорога, 27
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 13 м², кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 ₴
(≈714 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-170-083
Здам 3-кімнатну квартиру, 72 м², косметичний ремонт
3
72/40/8 м²
3/9
22 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, Заломова Петра вул.
3 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 40 м², кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 22 000 ₴
(≈306 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-169-994
Здам 2-кімнатну квартиру, 43 м², косметичний ремонт
2
43/7 м²
5/5
17 500 ₴
Розташування: Печерський район, Печерськ, Євгена Коновальця вул., 29А
5 поверх в 5-поверхівці, кухня - 6.50 м², економ-клас
Ціна: 17 500 ₴
(≈407 ₴ за м²)
Мапа
Без комісії
RF-3-167-795
Здам 2-кімнатну квартиру, 55 м², євроремонт
2
55/45/10 м²
1/5
800 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Миколи Міхновського бул., 11
1 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 45 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 800 $
(≈15 $ за м²)
Мапа
RF-3-167-895
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Файна Таун, 30 м², авторський дизайн
1
30/14 м²
2/9
27 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, Нивки, Салютна вул., 2
2 поверх в 9-поверхівці, кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 27 000 ₴
(≈900 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-153-218
Здам 3-кімнатну квартиру, 122.70 м², авторський дизайн
3
123/17 м²
9/24
35 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, Преображенська вул., 8Б
9 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 16.50 м², комфорт-клас
Ціна: 35 000 ₴
(≈285 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-166-193
Здам 2-кімнатну квартиру, 73 м², косметичний ремонт
2
73/12 м²
8/25
17 000 ₴
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Урлівська вул., 34
8 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12 м², економ-клас
Ціна: 17 000 ₴
(≈233 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-151-356
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Елегант, 40 м², євроремонт
1
40/9 м²
8/32
20 000 ₴
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Жилянська вул., 118
8 поверх 32-поверхового будинку, кухня - 9 м², бізнес-клас
Ціна: 20 000 ₴
(≈500 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-162-777
Здам 2-кімнатну квартиру, 44 м², радянський ремонт
2
44/6 м²
4/5
13 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Уманська вул., 25
4 поверх в 5-поверхівці, кухня - 6 м², економ-клас
Ціна: 13 000 ₴
(≈295 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-162-238
Здам 1-кімнатну квартиру, 51.40 м², авторський дизайн
1
51/10 м²
13/20
700 $
Розташування: Печерський район, Печерськ
13 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 700 $
(≈14 $ за м²)
Мапа
RF-3-162-231
Здам квартиру-студію, ЖК Delmar, 36 м², авторський дизайн
1
36/10 м²
15/30
750 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Андрія Верхогляда вул., 14А
15 поверх 30-поверхового будинку, кухня - 10 м², бізнес-клас
Ціна: 750 $
(≈21 $ за м²)
Мапа
RF-3-154-826
Здам 2-кімнатну квартиру, 77.90 м², євроремонт
2
78/13 м²
14/25
24 000 ₴
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Михайла Максимовича вул., 3Д
14 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12.90 м², комфорт-клас
Ціна: 24 000 ₴
(≈308 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-153-170
Здам 1-кімнатну квартиру, ЖК Нова Англія, 39 м², євроремонт
1
39/14 м²
16/16
23 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Михайла Максимовича вул., 24
16 поверх в 16-поверхівці, кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 23 000 ₴
(≈590 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-146-667
Здам 2-кімнатну квартиру, 66 м², косметичний ремонт
2
66/12 м²
19/24
18 000 ₴
Розташування: Дарницький район, Позняки, Олени Пчілки вул., 2Б
19 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12 м², економ-клас
Ціна: 18 000 ₴
(≈273 ₴ за м²)
Мапа
1
2
3
4
5
6
7
Оголошень:
138