Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
Оголошень:
120
SF-3-166-199
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Новомостицько-Замковецький, 65.98 м², євроремонт
2
66/13 м²
4/16
140 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Данченка Сергія вул., 30
4 поверх в 16-поверхівці, кухня - 12.60 м², комфорт-клас
Ціна: 140 000 $
(≈2 122 $ за м²)
Мапа
SF-3-100-297
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Новомостицько-Замковецький, 63 м², авторський дизайн
2
63/37/10 м²
15/17
125 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Данченка Сергія вул., 32Б
15 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 37 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 984 $ за м²)
Мапа
SF-3-093-930
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Славутич, 43 м², без внутрішніх робіт
1
43/15/27 м²
26/26
82 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Зарічна вул., 16
26 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 27 м², комфорт-клас
Ціна: 82 000 $
(≈1 907 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-147-443
Продам 5-кімнатну квартиру в новобудові, 190 м², авторський дизайн
5
190/13 м²
19/20
138 000 $
Розташування: Святошинський район, Святошин, Берестейский пр-т, 89А
19 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 13 м², комфорт-клас
Ціна: 138 000 $
(≈726 $ за м²)
Мапа
SF-3-151-605
Продам 3-кімнатну квартиру, 80.30 м², косметичний ремонт
3
80/45/9 м²
4/16
133 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Героїв Дніпра вул., 9
4 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 44.70 м², кухня - 8.60 м², комфорт-клас
Ціна: 133 000 $
(≈1 656 $ за м²)
Мапа
SF-3-098-138
Продам 3-кімнатну квартиру, 100 м², косметичний ремонт
3
100/50/20 м²
26/26
79 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Чавдар Єлизавети вул., 13
26 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 79 000 $
(≈790 $ за м²)
Мапа
SF-2-890-271
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Львівський квартал, 77 м², авторський дизайн
2
77/30/25 м²
5/10
155 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Глибочицька вул., 13
5 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 30 м², кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 155 000 $
(≈2 013 $ за м²)
Мапа
SF-3-191-464
Продам 3-кімнатну квартиру, 117 м², авторський дизайн
3
117/20 м²
10/20
200 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Чорновола В'ячеслава вул., 2
10 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 200 000 $
(≈1 709 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-917-478
Продам 2-кімнатну квартиру, 97 м², без ремонту
2
97/55/21 м²
1/5
130 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Круглоуніверситетська вул., 18/2
1 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 55 м², кухня - 20.70 м², економ-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 340 $ за м²)
Мапа
SF-3-116-144
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК West House, 96 м², без ремонту
3
96/60/11 м²
6/25
150 000 $
Розташування: Голосіївський район, Деміївка, Костанайська вул., 13
6 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 60 м², кухня - 11 м², комфорт-клас
Ціна: 150 000 $
(≈1 563 $ за м²)
Мапа
SF-3-113-998
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Голосіївський, 37 м², авторський дизайн
1
37/20/14 м²
23/25
110 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Васильківська вул., 37Г
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², кухня - 14 м², бізнес-клас
Ціна: 110 000 $
(≈2 973 $ за м²)
Мапа
SF-3-111-487
Продам 2-кімнатну квартиру, 49 м², косметичний ремонт
2
49/30/6 м²
3/8
115 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Лесі Українки бул., 17/19
3 поверх 8-поверхового будинку, житлова площа - 30 м², кухня - 6 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈2 347 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-908-922
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Міністерський», 99 м², авторський дизайн
2
99/50/30 м²
3/25
180 000 $
Розташування: Оболонський район, Мінський масив, Кондратюка Юрія вул., 7
3 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 30 м², бізнес-клас
Ціна: 180 000 $
(≈1 818 $ за м²)
Мапа
SF-3-142-542
Продам 2-кімнатну квартиру, 55 м², косметичний ремонт
2
55/30/7 м²
8/9
94 000 $
Розташування: Голосіївський район, Центр (Голосіївський), Євгена Коновальця вул., 37
8 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 30 м², кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 94 000 $
(≈1 709 $ за м²)
Мапа
SF-3-301-429
Продам 1-кімнатну квартиру, 43.20 м², євроремонт
1
43/18/10 м²
9/16
72 000 $
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Ернста Федора вул., 6
9 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 18 м², кухня - 10.10 м², комфорт-клас
Ціна: 72 000 $
(≈1 667 $ за м²)
Мапа
SF-3-151-998
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, КБ Chelsea Tower, 87.40 м², авторський дизайн
2
87/40/24 м²
4/25
340 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Ділова вул., 4
4 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 23.50 м², бізнес-клас
Ціна: 340 000 $
(≈3 890 $ за м²)
Мапа
SF-3-148-397
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Комфорт Таун, 80 м², авторський дизайн
3
80/35/25 м²
8/9
153 000 $
Розташування: Дніпровський район, Соцмісто, Регенераторна вул., 4
8 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 35 м², кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 153 000 $
(≈1 913 $ за м²)
Мапа
SF-3-191-248
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Престиж Хол, 90 м², авторський дизайн
2
90/26 м²
5/25
263 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Василя Тютюнника вул., 37/1
5 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 26 м², бізнес-клас
Ціна: 263 000 $
(≈2 922 $ за м²)
Мапа
SF-3-164-389
Продам 3-кімнатну квартиру, 85 м², частковий ремонт
3
85/9 м²
1/14
65 000 €
Розташування: Святошинський район, Біличі, Підлісна вул., 6
1 поверх 14-поверхового будинку, кухня - 8.50 м², економ-клас
Ціна: 65 000 €
(≈765 € за м²)
Мапа
SF-3-026-412
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Новопечерська Вежа, 70 м², авторський дизайн
2
70/25 м²
14/26
165 000 $
Розташування: Печерський район, Верхня Теличка, Михайла Бойчука вул., 41Б
14 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 25 м², бізнес-клас
Ціна: 165 000 $
(≈2 357 $ за м²)
Мапа
1
2
3
4
5
6
Оголошень:
120