Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
Оголошень:
120
SF-3-301-996
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 53 м², без ремонту
1
53/21/18 м²
14/21
91 000 $
Розташування: Шевченківський район, Татарка, Половецька вул., 4
14 поверх 21-поверхового будинку, житлова площа - 21 м², кухня - 18 м², бізнес-клас
Ціна: 91 000 $
(≈1 717 $ за м²)
Мапа
SF-3-154-359
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Ревуцький, 78 м², авторський дизайн
2
78/40/25 м²
24/25
125 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Ревуцького вул., 100
24 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 603 $ за м²)
Мапа
SF-3-138-288
Продам 3-кімнатну квартиру, 92 м², євроремонт
3
92/49/11 м²
24/25
125 000 $
Розташування: Голосіївський район, Багринова гора, Моторний пров., 9А
24 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 49 м², кухня - 11 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 359 $ за м²)
Мапа
SF-3-103-471
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Родинний затишок», 62 м², євроремонт
2
62/32/12 м²
1/25
77 000 $
Розташування: Дніпровський район, Стара Дарниця, Гашека Ярослава бул., 22
1 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 32 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 77 000 $
(≈1 242 $ за м²)
Мапа
SF-3-190-584
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Харківський, 66.10 м², євроремонт
2
66/10 м²
9/22
128 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Харківське шосе, 210
9 поверх 22-поверхового будинку, кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 128 000 $
(≈1 936 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-090-685
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Панорама на Печерську, 94 м², авторський дизайн
2
94/42/13 м²
11/25
220 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Євгена Коновальця вул., 44А
11 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 42 м², кухня - 13 м², бізнес-клас
Ціна: 220 000 $
(≈2 340 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-327
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Orange City, 45 м², авторський дизайн
2
45/26 м²
20/26
77 000 $
Розташування: Голосіївський район, Саперна Слобідка, Лисогірський узв., 26
20 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 26 м², комфорт-клас
Ціна: 77 000 $
(≈1 711 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-314
Продам 2-кімнатну квартиру, 65 м², євроремонт
2
65/8 м²
1/4
73 000 $
Розташування: Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, Вузівська вул., 4
1 поверх 4-поверхового будинку, кухня - 8.30 м², комфорт-клас
Ціна: 73 000 $
(≈1 123 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-307
Продам 3-кімнатну квартиру, 59 м², косметичний ремонт
3
59/8 м²
2/9
76 700 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Борщагівська вул., 8
2 поверх в 9-поверхівці, кухня - 7.80 м², комфорт-клас
Ціна: 76 700 $
(≈1 300 $ за м²)
Мапа
SF-3-202-066
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Південний квартал, 44 м², євроремонт
2
44/20/13 м²
23/25
68 000 $
Розташування: Святошинський район, Борщагівка Микільська, Сім'ї Стешенків вул., 9
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 20.30 м², кухня - 13.30 м², комфорт-клас
Ціна: 68 000 $
(≈1 545 $ за м²)
Мапа
SF-3-215-201
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Південний квартал, 45.50 м², євроремонт
1
46/16/12 м²
5/25
69 000 $
5 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 16 м², кухня - 11.50 м², економ-клас
Ціна: 69 000 $
(≈1 516 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-108-449
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Французький квартал 2, 93 м², авторський дизайн
3
93/40/40 м²
6/10
450 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Предславинська вул., 42А
6 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 40 м², бізнес-клас
Ціна: 450 000 $
(≈4 839 $ за м²)
Мапа
SF-3-106-596
Продам 4-кімнатну квартиру, 94 м², євроремонт
4
94/50/4 м²
2/5
250 000 $
Розташування: Голосіївський район, Центр (Голосіївський), Саксаганського вул., 42
2 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 50 м², кухня - 4.30 м², комфорт-клас
Ціна: 250 000 $
(≈2 660 $ за м²)
Мапа
SF-2-944-025
Продам 3-кімнатну квартиру, 100 м², євроремонт
3
100/70/15 м²
17/19
170 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Старонаводницька вул., 8
17 поверх 19-поверхового будинку, житлова площа - 70 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 170 000 $
(≈1 700 $ за м²)
Мапа
SF-3-112-089
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Престиж Хол, 80.10 м², авторський дизайн
2
80/40/20 м²
18/25
330 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Василя Тютюнника вул., 37/1
18 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 20 м², бізнес-клас
Ціна: 330 000 $
(≈4 120 $ за м²)
Мапа
SF-3-132-728
Продам 2-кімнатну квартиру, 86 м², євроремонт
2
86/15 м²
8/23
115 000 $
Розташування: Голосіївський район, Багринова гора, Науки пр-т, 69
8 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈1 337 $ за м²)
Мапа
SF-3-149-288
Продам 4-кімнатну квартиру, 90 м², євроремонт
4
90/50/9 м²
3/6
175 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Васильківська вул., 42
3 поверх 6-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 175 000 $
(≈1 944 $ за м²)
Мапа
SF-3-105-072
Продам 5-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Ліко-Град 4, 182 м², авторський дизайн
5
182/120/18 м²
15/16
280 000 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-2, Степана Рудницького вул., 3/7
15 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 120 м², кухня - 17.50 м², комфорт-клас
Ціна: 280 000 $
(≈1 538 $ за м²)
Мапа
SF-3-107-607
Продам 2-кімнатну квартиру, 82.20 м², частковий ремонт
2
82/60/9 м²
3/6
350 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Хрещатик вул., 15
3 поверх 6-поверхового будинку, житлова площа - 59.70 м², кухня - 8.50 м², комфорт-клас
Ціна: 350 000 $
(≈4 258 $ за м²)
Мапа
SF-3-178-774
Продам 4-кімнатну квартиру, 90 м², косметичний ремонт
4
90/63/9 м²
3/6
175 000 $
Розташування: Голосіївський район, Центр (Голосіївський), Велика Васильківська вул., 42
3 поверх 6-поверхового будинку, житлова площа - 63 м², кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 175 000 $
(≈1 944 $ за м²)
Мапа
1
2
3
4
5
6
Оголошень:
120