Завантажую...

0(63) 717-02-59
SF-3-301-429

Продам 1-кімнатну квартиру

Розташування: Київ, Солом'янський район, Жуляни, Ернста Федора вул., 6

Мапа
1 43/18/10 м² 9/16 72 000 $
Продам 1-кімнатну квартиру

До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира, яка розташована на 9 поверсі 16 - ти поверхового будинку.
За адресою- вул. Федора Ернста 6

Квартира розташована на 9 поверсі 16-поверхового будинку 2007 року побудови. Загальна площа — 43,2 м², кухня — 10,1 м². Будинок панельний, клас житла — комфорт.

Квартира тепла, не кутова, з євроремонтом та вільним плануванням. Повністю мебльована, є бойлер, інтернет, новий холодильник, пральна машина, плита та духова шафа.

Тихий двір, завжди є місця для паркування, поруч дитячий садок. У будинку активно працює ОСББ, регулярно проводяться всі необхідні ремонти та підтримується порядок.

Поруч метро, зупинки транспорту, супермаркети, ТРЦ, школа, дитячий садок, аптеки, лікарня, парк, кафе та інша необхідна інфраструктура.

Квартира готова до заселення та чудово підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду.

Агенція нерухомості "ProДім"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Комісію АН "Pro Дім" сплачує покупець.

Основна інформація

Ціна:  
- за об’єкт 72 000 $
- за кв. метр ≈1 667 $
Комісія: 4%
Ремонт: євроремонт
Клас житла: комфорт
Типове планування: чешка
Кількість кімнат: 1
Кількість спалень: 1
Площа загальна, м²: 43.20
Площа житлова, м²: 18
Поверх: 9
Поверхів: 16
Рік будівництва: 2001-2010
Санвузлів: 1

Громадський транспорт:
метро - Вокзальна (25 хв. пішки, 10 хв. на транспорті);

Інше

Дата оновлення інформації:
07.04.2026 11:35;