Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
Оголошень:
57
Без комісії
SF-3-101-854
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Златоуст, 162 м², авторський дизайн
3
162/90/16 м²
6/15
285 000 $
Розташування: Шевченківський район, Солдатська Слобідка, Золотоустівська вул., 50
6 поверх 15-поверхового будинку, житлова площа - 90 м², кухня - 16 м², бізнес-клас
Ціна: 285 000 $
(≈1 759 $ за м²)
Мапа
SF-3-317-478
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Банківський, 80 м², авторський дизайн
3
80/18 м²
5/9
120 000 $
Розташування: Бориспіль, Банківська вул.
5 поверх в 9-поверхівці, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 500 $ за м²)
Без комісії
SF-2-920-152
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Genesis, 36.92 м², без внутрішніх робіт
1
37/13/14 м²
16/18
42 000 $
Розташування: Солом'янський район, Караваєві Дачі, Індустріальний пров., 2
16 поверх 18-поверхового будинку, житлова площа - 12.79 м², кухня - 13.76 м², комфорт-клас
Ціна: 42 000 $
(≈1 138 $ за м²)
Мапа
SF-3-148-218
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Атлант на Озерній, 44 м², без внутрішніх робіт
1
44/17/11 м²
13/20
44 000 $
Розташування: Новосілки, Фастівський район, Озерна вул., 27А
13 поверх 20-поверхового будинку, житлова площа - 16.80 м², кухня - 11 м², економ-клас
Ціна: 44 000 $
(≈1 000 $ за м²)
Мапа
SF-3-156-902
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Podil Plaza & Residence, 40.50 м², без ремонту
1
41/21/10 м²
11/24
89 500 $
Розташування: Шевченківський район, Татарка, Глибочицька вул., 73
11 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 20.50 м², кухня - 10 м², бізнес-клас
Ціна: 89 500 $
(≈2 210 $ за м²)
Мапа
SF-3-301-984
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, 101 м², без ремонту
3
101/62/15 м²
18/21
150 000 $
Розташування: Шевченківський район, Татарка, Половецька вул., 4
18 поверх 21-поверхового будинку, житлова площа - 62 м², кухня - 15 м², бізнес-клас
Ціна: 150 000 $
(≈1 485 $ за м²)
Мапа
SF-3-135-954
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Причал 8, 48 м², без ремонту
1
48/15/23 м²
23/24
69 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Гліба Бабіча вул., 8Б
23 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 23 м², комфорт-клас
Ціна: 69 000 $
(≈1 438 $ за м²)
Мапа
SF-3-141-899
Продам 4-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Східна Брама, 111 м², авторський дизайн
4
111/50/20 м²
24/27
110 000 $
Розташування: Дарницький район, Бортничі, Світла вул., 3
24 поверх 27-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 20 м², бізнес-клас
Ціна: 110 000 $
(≈991 $ за м²)
Мапа
SF-3-158-051
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, 127.30 м², авторський дизайн
3
127/61/25 м²
12/13
290 000 $
Розташування: Шевченківський район, Солдатська Слобідка, Дмитрівська вул., 48Г
12 поверх 13-поверхового будинку, житлова площа - 60.80 м², кухня - 25.20 м², бізнес-клас
Ціна: 290 000 $
(≈2 278 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-221-700
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 90.80 м², авторський дизайн
2
91/39/23 м²
10/23
295 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Трускавецька вул., 2А
10 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 39.40 м², кухня - 23 м², бізнес-клас
Ціна: 295 000 $
(≈3 249 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-573
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 94.70 м², без внутрішніх робіт
2
95/49/13 м²
2/7
74 400 $
Розташування: Дарницький район, Бортничі, Дяченка Івана вул., 20А
2 поверх 7-поверхового будинку, житлова площа - 48.70 м², кухня - 13 м², комфорт-клас
Ціна: 74 400 $
(≈786 $ за м²)
Мапа
SF-3-104-211
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Дніпровська Мрія, 73.26 м², без внутрішніх робіт
2
73/33/17 м²
10/26
90 000 $
Розташування: Дніпровський район, Стара Дарниця, Сосюри Володимира вул., 6
10 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 32.80 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 90 000 $
(≈1 229 $ за м²)
Мапа
SF-2-692-876
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Ново-Деміївський», 96 м², авторський дизайн
2
96/48/22 м²
4/18
170 000 $
Розташування: Голосіївський район, Деміївка, Лобановського пр-т, 150
4 поверх 18-поверхового будинку, житлова площа - 48 м², кухня - 22 м², бізнес-клас
Ціна: 170 000 $
(≈1 771 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-007
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Нова Англія, 44.10 м², авторський дизайн
1
44/14/19 м²
3/16
128 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Михайла Максимовича вул., 24
3 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 14 м², кухня - 18.70 м², комфорт-клас
Ціна: 128 000 $
(≈2 902 $ за м²)
Мапа
SF-3-311-736
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 18.10 м², авторський дизайн
1
18/5 м²
3/3
37 500 $
Розташування: Крюківщина, Бучанський район, Одеська вул., 37А
3 поверх 3-поверхового будинку, кухня - 5.30 м², комфорт-клас
Ціна: 37 500 $
(≈2 072 $ за м²)
Мапа
SF-3-149-530
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Східна Брама, 55.20 м², без внутрішніх робіт
2
55/9 м²
14/20
38 000 $
Розташування: Дарницький район, Бортничі, Світла вул., 3Д
14 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 8.80 м², бізнес-клас
Ціна: 38 000 $
(≈688 $ за м²)
Мапа
SF-3-168-388
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Ліко-Град, 48.30 м², євроремонт
1
48/24/13 м²
12/16
100 000 €
Розташування: Голосіївський район, Теремки-2, Степана Рудницького вул., 3/7
12 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 23.60 м², кухня - 13.20 м², комфорт-клас
Ціна: 100 000 €
(≈2 070 € за м²)
Мапа
SF-3-235-383
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Метрополія Дарниця, 30 м², авторський дизайн
1
30/10 м²
8/21
70 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Ісмаїла Гаспринського вул., 3
8 поверх 21-поверхового будинку, кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈2 333 $ за м²)
Мапа
SF-3-105-062
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Лебединий, 39 м², авторський дизайн
1
39/20/15 м²
24/25
90 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Ревуцького вул., 40
24 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 90 000 $
(≈2 308 $ за м²)
Мапа
SF-3-235-977
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, 102.60 м², євроремонт
3
103/31 м²
21/25
169 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Ревуцького вул., 7В
21 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 31.10 м², комфорт-клас
Ціна: 169 000 $
(≈1 647 $ за м²)
Мапа
1
2
3
Оголошень:
57