Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
4
5
6
Оголошень:
120
SF-3-148-557
Продам 2-кімнатну квартиру, 54 м², євроремонт
2
54/24/9 м²
5/5
75 000 $
Розташування: Подільський район, Куренівка (Подільський), Сирецька вул., 30/1
5 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 24 м², кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 389 $ за м²)
Мапа
SF-2-910-374
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Місто квітів. Парковий Квартал», 84 м², без оздоблювальних робіт
3
84/46/12 м²
16/16
127 900 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Тираспольська вул., 52А
16 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 45.70 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 127 900 $
(≈1 523 $ за м²)
Мапа
SF-3-140-016
Продам 2-кімнатну квартиру, 80 м², авторський дизайн
2
80/20/40 м²
9/16
175 000 $
Розташування: Солом'янський район, Шулявка (Солом'янський), Борщагівська вул., 152А
9 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 20 м², кухня - 40 м², комфорт-клас
Ціна: 175 000 $
(≈2 188 $ за м²)
Мапа
SF-3-181-307
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 55 м², авторський дизайн
1
55/19 м²
9/25
165 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Микільсько-Слобідська вул., 8
9 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18.60 м², комфорт-клас
Ціна: 165 000 $
(≈3 000 $ за м²)
Мапа
SF-3-100-331
Продам 4-кімнатну квартиру в новобудові, 142 м², авторський дизайн
4
142/82/15 м²
10/25
265 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Чавдар Єлизавети вул., 13
10 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 82 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 265 000 $
(≈1 866 $ за м²)
Мапа
SF-3-037-885
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Лебединий, 62 м², авторський дизайн
2
62/18/39 м²
18/25
165 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Ревуцького вул., 40В
18 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 18.40 м², кухня - 39.30 м², комфорт-клас
Ціна: 165 000 $
(≈2 661 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-020-708
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК «Корона», 88 м², авторський дизайн
2
88/44/17 м²
4/36
119 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Срібнокільська вул., 1
4 поверх 36-поверхового будинку, житлова площа - 44 м², кухня - 17 м², бізнес-клас
Ціна: 119 000 $
(≈1 352 $ за м²)
Мапа
SF-3-034-375
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Паркові озера, 71 м², євроремонт
2
71/33/18 м²
25/25
116 000 $
Розташування: Дніпровський район, Воскресенка, Воскресенська вул., 16А
25 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 33 м², кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 116 000 $
(≈1 634 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-067-593
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК White Lines, 71.20 м², без оздоблювальних робіт
3
71/29 м²
15/24
190 000 $
Розташування: Голосіївський район, Голосіїв, Васильківська вул., 1
15 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 29 м², бізнес-клас
Ціна: 190 000 $
(≈2 669 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-449
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, 102.20 м², євроремонт
3
102/59/19 м²
9/13
129 999 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-2, Юлії Здановської вул., 58А
9 поверх 13-поверхового будинку, житлова площа - 58.70 м², кухня - 19.30 м², комфорт-клас
Ціна: 129 999 $
(≈1 272 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-442
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 41 м², євроремонт
1
41/20/13 м²
9/16
83 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Бакинська вул., 37Г
9 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 19.60 м², кухня - 13.40 м², комфорт-клас
Ціна: 83 000 $
(≈2 024 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-372
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК White Lines, 65 м², авторський дизайн
2
65/21 м²
9/24
274 500 $
Розташування: Голосіївський район, Пирогів, Васильківська вул., 1
9 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 21 м², бізнес-клас
Ціна: 274 500 $
(≈4 223 $ за м²)
Мапа
SF-3-152-127
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 65 м², авторський дизайн
2
65/20/35 м²
22/30
270 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Саксаганського вул., 37К
22 поверх 30-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², кухня - 35 м², еліт-клас
Ціна: 270 000 $
(≈4 154 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-186
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 42 м², євроремонт
2
42/12 м²
21/25
78 999 $
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Освіти вул., 16
21 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 78 999 $
(≈1 881 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-177
Продам 2-кімнатну квартиру, 56.30 м², радянський ремонт
2
56/8 м²
9/9
68 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Оболонський пр-т, 23А
9 поверх в 9-поверхівці, кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 68 000 $
(≈1 208 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-170
Продам 1-кімнатну квартиру, 50 м², радянський ремонт
1
50/11 м²
16/16
60 000 $
Розташування: Подільський район, Куренівка (Подільський), Автозаводська вул.
16 поверх в 16-поверхівці, кухня - 11 м², комфорт-клас
Ціна: 60 000 $
(≈1 200 $ за м²)
SF-3-302-150
Продам 3-кімнатну квартиру, 59 м², частковий ремонт
3
59/8 м²
4/9
68 000 $
Розташування: Шевченківський район, Нивки, Марка Безручка вул., 27/3
4 поверх в 9-поверхівці, кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 68 000 $
(≈1 153 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-143
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Атлант на Озерній, 41 м², частковий ремонт
2
41/10 м²
19/25
56 000 $
Розташування: Новосілки, Фастівський район, Озерна вул., 27А
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 10 м², економ-клас
Ціна: 56 000 $
(≈1 366 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-927-559
Продам 2-кімнатну квартиру, 46 м², євроремонт
2
46/28/7 м²
5/5
92 000 $
Розташування: Голосіївський район, Саперна Слобідка, Печерський узв., 17
5 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 28 м², кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 92 000 $
(≈2 000 $ за м²)
Мапа
SF-3-098-155
Продам 1-кімнатну квартиру, 32 м², косметичний ремонт
1
32/15/10 м²
5/9
54 000 $
Розташування: Дніпровський район, Березняки, Березняківська вул., 22
5 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 15 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 54 000 $
(≈1 688 $ за м²)
Мапа
1
2
3
4
5
6
Оголошень:
120