Завантажую...

0(63) 717-02-59
SF-3-190-584

Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Харківський

Розташування: Київ, Дарницький район, Червоний Хутір, Харківське шосе, 210

Мапа
2 66/10 м² 9/22 128 000 $
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Харківський

Пропонується до продажу затишна квартира з сучасним ремонтом у житловому комплексі "Харківський". Розташована на 9-му поверсі 25-поверхового будинку. Вікна виходять у двір — тиха, не шумна сторона.

Планування та стан:
Площа — 66 м²
2 окремі кімнати
Сучасний ремонт
Часткове меблювання
Нова побутова техніка
Лічильники на воду й опалення (встановлені забудовником)
Додатково: система антипотоп, запірна арматура, фільтр на холодну воду
Теплі підлоги в кухні, ванній та коридорі

Будинок:
Побудований у 2020 році
Монолітно-каркасна конструкція, червона цегла
СКД — вхід на поверх за карткою
Закрита територія, наявність паркінгу

Розташування:
5 хвилин пішки до м. Бориспільська
10 хвилин пішки до м. Вирлиця

Документам понад 3 роки. Податки мінімальні.
Можливий продаж через державні програми.

Агенція нерухомості "ProДім"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Комісія АН "Pro Дім" 4%

Основна інформація

Ціна:  
- за об’єкт 128 000 $
- за кв. метр ≈1 936 $
Комісія: 4%
Ремонт: євроремонт
Клас житла: комфорт
Типове планування: нестандартне планування
Схема кімнат: роздільна
Кількість кімнат: 2
Площа загальна, м²: 66.10
Поверх: 9
Поверхів: 22
Рік будівництва: 2011-2015
Санвузлів: 1

Громадський транспорт:
метро - Бориспільська (15 хв. пішки, 5 хв. на транспорті);

Інше

Дата оновлення інформації:
28.04.2026 12:05;