Контакти
»
2 кімнатні квартири
за зменшенням площі
1
2
3
Оголошень:
52
SF-3-302-143
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Атлант на Озерній, 41 м², частковий ремонт
2
41/10 м²
19/25
56 000 $
Розташування: Новосілки, Фастівський район, Озерна вул., 27А
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 10 м², економ-клас
Ціна: 56 000 $
(≈1 366 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-927-559
Продам 2-кімнатну квартиру, 46 м², євроремонт
2
46/28/7 м²
5/5
92 000 $
Розташування: Голосіївський район, Саперна Слобідка, Печерський узв., 17
5 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 28 м², кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 92 000 $
(≈2 000 $ за м²)
Мапа
SF-3-166-199
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Новомостицько-Замковецький, 65.98 м², євроремонт
2
66/13 м²
4/16
140 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Данченка Сергія вул., 30
4 поверх в 16-поверхівці, кухня - 12.60 м², комфорт-клас
Ціна: 140 000 $
(≈2 122 $ за м²)
Мапа
SF-3-100-297
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Новомостицько-Замковецький, 63 м², авторський дизайн
2
63/37/10 м²
15/17
125 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Данченка Сергія вул., 32Б
15 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 37 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 984 $ за м²)
Мапа
SF-2-890-271
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Львівський квартал, 77 м², авторський дизайн
2
77/30/25 м²
5/10
155 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Глибочицька вул., 13
5 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 30 м², кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 155 000 $
(≈2 013 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-917-478
Продам 2-кімнатну квартиру, 97 м², без ремонту
2
97/55/21 м²
1/5
130 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Круглоуніверситетська вул., 18/2
1 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 55 м², кухня - 20.70 м², економ-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 340 $ за м²)
Мапа
SF-3-111-487
Продам 2-кімнатну квартиру, 49 м², косметичний ремонт
2
49/30/6 м²
3/8
115 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Лесі Українки бул., 17/19
3 поверх 8-поверхового будинку, житлова площа - 30 м², кухня - 6 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈2 347 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-908-922
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Міністерський», 99 м², авторський дизайн
2
99/50/30 м²
3/25
180 000 $
Розташування: Оболонський район, Мінський масив, Кондратюка Юрія вул., 7
3 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 30 м², бізнес-клас
Ціна: 180 000 $
(≈1 818 $ за м²)
Мапа
SF-3-142-542
Продам 2-кімнатну квартиру, 55 м², косметичний ремонт
2
55/30/7 м²
8/9
94 000 $
Розташування: Голосіївський район, Центр (Голосіївський), Євгена Коновальця вул., 37
8 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 30 м², кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 94 000 $
(≈1 709 $ за м²)
Мапа
SF-3-151-998
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, КБ Chelsea Tower, 87.40 м², авторський дизайн
2
87/40/24 м²
4/25
340 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Ділова вул., 4
4 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 23.50 м², бізнес-клас
Ціна: 340 000 $
(≈3 890 $ за м²)
Мапа
SF-3-191-248
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Престиж Хол, 90 м², авторський дизайн
2
90/26 м²
5/25
263 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Василя Тютюнника вул., 37/1
5 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 26 м², бізнес-клас
Ціна: 263 000 $
(≈2 922 $ за м²)
Мапа
SF-3-026-412
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Новопечерська Вежа, 70 м², авторський дизайн
2
70/25 м²
14/26
165 000 $
Розташування: Печерський район, Верхня Теличка, Михайла Бойчука вул., 41Б
14 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 25 м², бізнес-клас
Ціна: 165 000 $
(≈2 357 $ за м²)
Мапа
1
2
3
Оголошень:
52