Контакти
»
2 кімнатні квартири
за зменшенням площі
1
2
3
Оголошень:
52
SF-3-202-066
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Південний квартал, 44 м², євроремонт
2
44/20/13 м²
23/25
68 000 $
Розташування: Святошинський район, Борщагівка Микільська, Сім'ї Стешенків вул., 9
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 20.30 м², кухня - 13.30 м², комфорт-клас
Ціна: 68 000 $
(≈1 545 $ за м²)
Мапа
SF-3-112-089
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Престиж Хол, 80.10 м², авторський дизайн
2
80/40/20 м²
18/25
330 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Василя Тютюнника вул., 37/1
18 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 20 м², бізнес-клас
Ціна: 330 000 $
(≈4 120 $ за м²)
Мапа
SF-3-132-728
Продам 2-кімнатну квартиру, 86 м², євроремонт
2
86/15 м²
8/23
115 000 $
Розташування: Голосіївський район, Багринова гора, Науки пр-т, 69
8 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈1 337 $ за м²)
Мапа
SF-3-107-607
Продам 2-кімнатну квартиру, 82.20 м², частковий ремонт
2
82/60/9 м²
3/6
350 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Хрещатик вул., 15
3 поверх 6-поверхового будинку, житлова площа - 59.70 м², кухня - 8.50 м², комфорт-клас
Ціна: 350 000 $
(≈4 258 $ за м²)
Мапа
SF-2-822-221
Продам 2-кімнатну квартиру, 60 м², євроремонт
2
60/37/9 м²
4/5
160 000 $
Розташування: Святошинський район, Катеринівка, Гордіенка Костянтина пров., 10
4 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 37 м², кухня - 9 м², економ-клас
Ціна: 160 000 $
(≈2 667 $ за м²)
Мапа
SF-3-098-159
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 70 м², авторський дизайн
2
70/45/15 м²
26/26
168 000 $
Розташування: Голосіївський район, Деміївка, Лобановського пр-т, 144
26 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 45 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 168 000 $
(≈2 400 $ за м²)
Мапа
SF-3-097-084
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Edelweiss House, 85 м², без ремонту
2
85/36/26 м²
4/24
165 000 $
Розташування: Печерський район, Верхня Теличка, Звіринецька вул., 72
4 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 36 м², кухня - 26 м², бізнес-клас
Ціна: 165 000 $
(≈1 941 $ за м²)
Мапа
SF-3-091-060
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 50 м², авторський дизайн
2
50/30/16 м²
5/26
125 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 1А
5 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 30 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈2 500 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-144-374
Продам 2-кімнатну квартиру, 51 м², радянський ремонт
2
51/30/8 м²
7/9
105 000 $
Розташування: Печерський район, Липки, Гордіенка Костянтина пров., 1А
7 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 30 м², кухня - 7.60 м², економ-клас
Ціна: 105 000 $
(≈2 059 $ за м²)
Мапа
SF-3-090-248
Продам 2-кімнатну квартиру, 62.50 м², авторський дизайн
2
63/19/18 м²
9/10
129 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Данченка Сергія вул., 34А
9 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 18.90 м², кухня - 18.10 м², комфорт-клас
Ціна: 129 000 $
(≈2 064 $ за м²)
Мапа
SF-3-156-619
Продам 2-кімнатну квартиру, 63 м², авторський дизайн
2
63/35/10 м²
18/18
90 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Руданського Степана вул., 4/6
18 поверх 18-поверхового будинку, житлова площа - 35 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 90 000 $
(≈1 429 $ за м²)
Мапа
SF-3-148-557
Продам 2-кімнатну квартиру, 54 м², євроремонт
2
54/24/9 м²
5/5
75 000 $
Розташування: Подільський район, Куренівка (Подільський), Сирецька вул., 30/1
5 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 24 м², кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 389 $ за м²)
Мапа
SF-3-140-016
Продам 2-кімнатну квартиру, 80 м², авторський дизайн
2
80/20/40 м²
9/16
175 000 $
Розташування: Солом'янський район, Шулявка (Солом'янський), Борщагівська вул., 152А
9 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 20 м², кухня - 40 м², комфорт-клас
Ціна: 175 000 $
(≈2 188 $ за м²)
Мапа
SF-3-037-885
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Лебединий, 62 м², авторський дизайн
2
62/18/39 м²
18/25
165 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Ревуцького вул., 40В
18 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 18.40 м², кухня - 39.30 м², комфорт-клас
Ціна: 165 000 $
(≈2 661 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-020-708
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК «Корона», 88 м², авторський дизайн
2
88/44/17 м²
4/36
119 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Срібнокільська вул., 1
4 поверх 36-поверхового будинку, житлова площа - 44 м², кухня - 17 м², бізнес-клас
Ціна: 119 000 $
(≈1 352 $ за м²)
Мапа
SF-3-034-375
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Паркові озера, 71 м², євроремонт
2
71/33/18 м²
25/25
116 000 $
Розташування: Дніпровський район, Воскресенка, Воскресенська вул., 16А
25 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 33 м², кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 116 000 $
(≈1 634 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-372
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК White Lines, 65 м², авторський дизайн
2
65/21 м²
9/24
274 500 $
Розташування: Голосіївський район, Пирогів, Васильківська вул., 1
9 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 21 м², бізнес-клас
Ціна: 274 500 $
(≈4 223 $ за м²)
Мапа
SF-3-152-127
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 65 м², авторський дизайн
2
65/20/35 м²
22/30
270 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Саксаганського вул., 37К
22 поверх 30-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², кухня - 35 м², еліт-клас
Ціна: 270 000 $
(≈4 154 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-186
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 42 м², євроремонт
2
42/12 м²
21/25
78 999 $
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Освіти вул., 16
21 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 78 999 $
(≈1 881 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-177
Продам 2-кімнатну квартиру, 56.30 м², радянський ремонт
2
56/8 м²
9/9
68 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Оболонський пр-т, 23А
9 поверх в 9-поверхівці, кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 68 000 $
(≈1 208 $ за м²)
Мапа
1
2
3
Оголошень:
52