Завантажую...

0(63) 717-02-59
SH-222-083

Продам 4-поверховий будинок

Розташування: Софіївська Борщагівка, Київська область, Бучанський район, Жулянська вул., 58

Мапа
11 358/158/21 м² 21 сот. 330 000 $
Без комісії
Продам 4-поверховий будинок

Продається просторий 4-поверховий будинок у Софіївська Борщагівка.

Загальна площа — 358 м², житлова — 148 м², ділянка — 21 сотка. Будинок цегляний, капітальний, у житловому стані, з індивідуальним газовим опаленням.

На території закритий двір, дорослі дерева, басейн, гараж, сауна, альтанка, мангал, сад та город. У будинку є камін, тепла підлога, кондиціонери, спортзал, мансарда, балкони, цоколь та підвал.

Будинок мебльований, підключені швидкісний інтернет, супутникове ТБ, сигналізація, відеоспостереження та автономний генератор.

Комунікації: газ, електрика, свердловина, центральна каналізація, асфальтований під’їзд.

Поруч школа, дитячий садок, супермаркети, ТРЦ, транспорт, ринок, лікарня, парк та озеро. Зручний і швидкий виїзд до Києва без заторів, на відміну від багатьох нових ЖК.

Будинок підійде для тих, хто шукає готове житло без додаткових вкладень, у спокійному та мальовничому місці неподалік від Києва.

Агенція нерухомості "ProДім"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Без комісії для покупця!!

Основна інформація

Ціна:  
- за об’єкт 330 000 $
- за кв. метр ≈922 $
Комісія: 0%
Клас житла: комфорт
Ремонт: косметичний ремонт
Кількість кімнат: 11
Площа загальна, м²: 358
Площа ділянки, сот.: 21
Поверхів: 4

Лічильники:
холодна вода, гаряча вода, газ, опалення;

Параметри об’єкта

Матеріал стін:
цегла;
Висота стелі:
3;

Інше

Дата оновлення інформації:
07.04.2026 11:16;