Завантажую...

0(63) 717-02-59
SF-3-302-177

Продам 2-кімнатну квартиру

Розташування: Київ, Оболонський район, Оболонь, Оболонський пр-т, 23А

Мапа
2 56/8 м² 9/9 68 000 $
Продам 2-кімнатну квартиру

Простора 2-кімнатна квартира в одному з найзручніших районів Києва – ідеальна для життя чи інвестиції.

Пропонуємо комфортну 2-кімнатну квартиру з роздільним плануванням:

Загальна площа – 56,3 м²

Поверх – 9 із 9

Окремі кімнати та роздільний санвузол

Кухня 8 м²

Квартира дуже тепла, навіть попри дерев'яні вікна

У власності більше 3 років

Лічильники перевірені

Квартира повністю придатна для проживання, хоча потребує косметичного оновлення. Залишається майже всі меблі та техніка, окрім журнального столика. Є гарне двоспальне ліжко, холодильник, індукційна плита, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина на 9 кг та бойлер.

Будинок розташований у дуже зручній локації — всього 5 хвилин до Київський метрополітен та 2 хвилини до Dream Town. Поруч супермаркети, школи, дитячі садки, ринок, кафе, банки, аптеки та зупинки транспорту. Неподалік є річка та місця для прогулянок.

Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для орендного бізнесу. По даному об'єкту є відеоогляд, який можемо надіслати у Telegram. Також підберемо 3-5 аналогічних варіантів по ціні та локації з нашої бази ексклюзивних об'єктів. Телефонуйте або пишіть – такі варіанти довго не затримуються на ринку.

Агенція нерухомості "ProДім"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Комісія АН "Pro Дім" 4%

Основна інформація

Ціна:  
- за об’єкт 68 000 $
- за кв. метр ≈1 208 $
Ремонт: радянський ремонт
Клас житла: економ
Схема кімнат: роздільна
Кількість кімнат: 2
Кількість спалень: 1
Площа загальна, м²: 56.30
Поверх: 9
Поверхів: 9
Рік будівництва: 1971-2000
Санвузлів: 1

Дата оновлення інформації:
08.04.2026 15:01;