Контакти
за зменшенням площі
1
2
3
Оголошень:
57
SF-2-910-374
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Місто квітів. Парковий Квартал», 84 м², без оздоблювальних робіт
3
84/46/12 м²
16/16
127 900 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Тираспольська вул., 52А
16 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 45.70 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 127 900 $
(≈1 523 $ за м²)
Мапа
SF-3-181-307
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 55 м², авторський дизайн
1
55/19 м²
9/25
165 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Микільсько-Слобідська вул., 8
9 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18.60 м², комфорт-клас
Ціна: 165 000 $
(≈3 000 $ за м²)
Мапа
SF-3-100-331
Продам 4-кімнатну квартиру в новобудові, 142 м², авторський дизайн
4
142/82/15 м²
10/25
265 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Чавдар Єлизавети вул., 13
10 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 82 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 265 000 $
(≈1 866 $ за м²)
Мапа
SF-3-037-885
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Лебединий, 62 м², авторський дизайн
2
62/18/39 м²
18/25
165 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Ревуцького вул., 40В
18 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 18.40 м², кухня - 39.30 м², комфорт-клас
Ціна: 165 000 $
(≈2 661 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-449
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, 102.20 м², євроремонт
3
102/59/19 м²
9/13
129 999 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-2, Юлії Здановської вул., 58А
9 поверх 13-поверхового будинку, житлова площа - 58.70 м², кухня - 19.30 м², комфорт-клас
Ціна: 129 999 $
(≈1 272 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-442
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 41 м², євроремонт
1
41/20/13 м²
9/16
83 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Бакинська вул., 37Г
9 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 19.60 м², кухня - 13.40 м², комфорт-клас
Ціна: 83 000 $
(≈2 024 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-372
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК White Lines, 65 м², авторський дизайн
2
65/21 м²
9/24
274 500 $
Розташування: Голосіївський район, Пирогів, Васильківська вул., 1
9 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 21 м², бізнес-клас
Ціна: 274 500 $
(≈4 223 $ за м²)
Мапа
SF-3-152-127
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 65 м², авторський дизайн
2
65/20/35 м²
22/30
270 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Саксаганського вул., 37К
22 поверх 30-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², кухня - 35 м², еліт-клас
Ціна: 270 000 $
(≈4 154 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-186
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 42 м², євроремонт
2
42/12 м²
21/25
78 999 $
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Освіти вул., 16
21 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 78 999 $
(≈1 881 $ за м²)
Мапа
SF-3-093-930
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Славутич, 43 м², без внутрішніх робіт
1
43/15/27 м²
26/26
82 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Зарічна вул., 16
26 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 27 м², комфорт-клас
Ціна: 82 000 $
(≈1 907 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-147-443
Продам 5-кімнатну квартиру в новобудові, 190 м², авторський дизайн
5
190/13 м²
19/20
138 000 $
Розташування: Святошинський район, Святошин, Берестейский пр-т, 89А
19 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 13 м², комфорт-клас
Ціна: 138 000 $
(≈726 $ за м²)
Мапа
SF-3-116-144
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК West House, 96 м², без ремонту
3
96/60/11 м²
6/25
150 000 $
Розташування: Голосіївський район, Деміївка, Костанайська вул., 13
6 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 60 м², кухня - 11 м², комфорт-клас
Ціна: 150 000 $
(≈1 563 $ за м²)
Мапа
SF-3-113-998
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Голосіївський, 37 м², авторський дизайн
1
37/20/14 м²
23/25
110 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Васильківська вул., 37Г
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², кухня - 14 м², бізнес-клас
Ціна: 110 000 $
(≈2 973 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-908-922
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Міністерський», 99 м², авторський дизайн
2
99/50/30 м²
3/25
180 000 $
Розташування: Оболонський район, Мінський масив, Кондратюка Юрія вул., 7
3 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 30 м², бізнес-клас
Ціна: 180 000 $
(≈1 818 $ за м²)
Мапа
SF-3-151-998
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, КБ Chelsea Tower, 87.40 м², авторський дизайн
2
87/40/24 м²
4/25
340 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Ділова вул., 4
4 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 23.50 м², бізнес-клас
Ціна: 340 000 $
(≈3 890 $ за м²)
Мапа
SF-3-148-397
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Комфорт Таун, 80 м², авторський дизайн
3
80/35/25 м²
8/9
153 000 $
Розташування: Дніпровський район, Соцмісто, Регенераторна вул., 4
8 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 35 м², кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 153 000 $
(≈1 913 $ за м²)
Мапа
SF-3-026-412
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Новопечерська Вежа, 70 м², авторський дизайн
2
70/25 м²
14/26
165 000 $
Розташування: Печерський район, Верхня Теличка, Михайла Бойчука вул., 41Б
14 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 25 м², бізнес-клас
Ціна: 165 000 $
(≈2 357 $ за м²)
Мапа
1
2
3
Оголошень:
57