Контакти
за зменшенням площі
1
Оголошень:
1
SF-3-188-744
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Варшавський Плюс, 37 м², євроремонт
1
37/15 м²
6/26
98 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 83
6 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 98 000 $
(≈2 649 $ за м²)
Мапа