Завантажую...

0(63) 717-02-59
SC-214-748

Продам салон краси

Розташування: Гатне, Київська область, Фастівський район, Оптимістична вул., 1, корп. 4

Мапа
55 м² 1/10 112 000 $
Без комісії
Продам салон краси

До продажу комерційне приміщення 55 м² у ЖК “Оптимісто”, с. Гатне
Без комісії для покупця!!
В даний час працює як діючий бізнес!

Фасадне приміщення з якісним ремонтом, зручним плануванням та окремим входом.
Ідеально під офіс, салон краси, кав’ярню, аптеку чи магазин.

Локація:
• ЖК “Оптимісто”, с. Гатне – активний новий житловий комплекс із високим пішохідним та автомобільним трафіком.
• Зручний виїзд на Одеську трасу, поруч метро Теремки (10 хв).

Характеристики:
• Площа: 55 м²
• Фасад із вітриною та окремим входом
• Сучасний ремонт
• Усі комунікації підключені
• Висота стелі – 3,9 м
• Паркінг біля будівлі

Переваги:
• Перша лінія, гарна видимість
• Активна забудова району – зростаючий потік клієнтів
• Готове рішення для бізнесу (в теперішньому часі працює як інвестиція!)

Переваги для інвестора:
• Перша фасадна лінія з великим пішохідним і автомобільним трафіком
• ЖК “Оптимісто” активно заселяється – стабільний ріст кількості мешканців
• Готовий ремонт дозволяє одразу здавати в оренду та отримувати прибуток
• Формат, який користується попитом: офіс, магазин, аптека, кав’ярня, салон
• Локація з високим потенціалом зростання вартості нерухомості

Рентабельність:
• Попит на оренду комерційних площ у комплексі високий
• Можливість швидкого повернення інвестицій через орендний дохід
• Приміщення не потребує додаткових вкладень

Ідеальний варіант як для власного бізнесу, так і для пасивного доходу. Документи в порядку. Власник в Україні. Податки мінімальні.

Агенція нерухомості "ProДім"
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!

Основна інформація

Ціна:  
- за об’єкт 112 000 $
- за кв. метр ≈2 036 $
Комісія: 0%
Ремонт: капітальний ремонт
Площа загальна, м²: 55
Поверх: 1
Поверхів: 10
Рік будівництва: 2021-2025, новобуд

Додатково

Параметри об’єкта

Висота стелі:
3.9;

Інше

Дата оновлення інформації:
06.04.2026 11:53;